Szállodai recepciós [Hungary]

A Szárcsa Hotel Székesfehérvár egyetlen wellness szolgáltatásokat nyújtó szállodája, egyedi szobákkal, és népszerű a'la carte étteremmel. Szállodánk 2022-ben a Szállás.hu-tól megkapta a Szakmai Díj 1. helyezését.

Szállodai recepciós

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok: általános recepciós feladatok (vendégfogadás, utaztatás, számlázás, tájékoztatás, ajánlatok/foglalások kezelése) és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása. Munkaidő: reggeles 6-14-ig, és délutános 14-22-ig műszakok. Hétvégi munkavégzés is van, ilyenkor a szabadnap hétköznapra esik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelentkező:angolul jól kommunikál szóban és írásban, minimum B2 szinten kedves, mosolygós, vendégcentrikus, segítőkész személyiség pontos, igényes munkavégzés, jó problémamegoldó képesség jellemzi érettségivel, vagy diplomával rendelkezik a MS Office-t felhasználói szinten kezeli bármilyen szobafoglalási program ismerete, szállodai recepciós gyakorlat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

Amit kínálunk: - 32 éves, stabil, megbízható hátterű vállalkozás - határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munka - órabéres fizetés, hétvégi és ünnepi pótlékkal - fizetett szabadság - ingyenes meleg étkezés, kávé, védőital - negyedéves bónusz - munkaruha, kedvezményes pihenési lehetőség más szállodákban - vidéki jelentkező esetén a távolsági bérlet 100 %-t fizetjük, vagy gépkocsi hozzájárulást 40 km-es körzetben.

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال