1 fő Óvodai és iskolai szociális segítő [Hungary]

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 44286
Intézményi iktatószám: KP/18-9/2023

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

HOMOKHÁTI KISTÉRSÉG TÖBBCÉLÚ TÁRSULÁSA INTEGRÁLT SZOCIÁLIS ÉS GYERMEKJÓLÉTI KÖZPONT
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

1 fő Óvodai és iskolai szociális segítő

Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997.évi XXXI. törvényben, valamint a személyes gondoskodást nyújtó, gyermekjóléti, gyermekvédelmi intézmények, valamint személyek szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 15/1998.(IV.30.) NM rendeletben foglalt gyermekjóléti szolgáltatásokhoz kapcsolódó, köznevelési intézményekben végzendő szociális munka.
Betöltendő állás szakmacsoportja: szociális és gyámügy
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozott, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Mórahalom
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló „1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók. A pályázati kiírással kapcsolatban további információt Holló Éva nyújt, a 62/254-283; +3620/2189789-es telefonszámon. A pályázatok benyújtása postai úton, a Homokháti Szociális Központ 6782 Mórahalom, Millenniumi sétány 16-18. címre, munkakör megnevezésével történik.
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság
Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Gyermek- és ifjúságvédelem, 15/1998.(IV.30.) NM rendelet 2.számú melléklete II. rész I.1/a. pontjában felsorolt képesítéssel megegyező szakképesítés
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
A pályázó nyilatkozik arról, hogy a pályázónál az 1997. évi XXXI.tv. 10/A § (1) bekezdése szerinti foglalkoztatást kizáró ok nem áll fenn.
Járművezetői engedély kategória: B
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
részletes szakmai önéletrajz
Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.12.04. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: A benyújtott írásos pályázatok elbírálását követően a pályázó személyek személyes meghallgatása alapján történik a kiválasztás. A pályázat kiírója a pályázat érvénytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.12.31. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.hoszkp.hu; Délmagyarország
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.01.01.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.11.13.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال